Prodej Pneumatik - ClientCar

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:



Nabízíme Vám veškeré druhy pneumatik všech rozměrů a značek
 a to jak v letím či zimním provedeni.


V níže uvedených tabulkách najdete výběr nejprodávanějších druhů pneumatik

     LETNÍ Pneumatiky
ZnačkaŠířeProfilPrůměrCena s DPH
SAVA Perfekta1457013780,-
KingStar1457013699,-
Barum Brilantis2
1457013849,-
Vraník ECO1457013680,-
Barum1657013899,-
SAVA Perfekta1657013799,-
Debica Passio21657013770,-
Vraník MXT1657013699,-
Barum Brilantis21657014980,-
Hankook K42516570141 029,-
Sava Perfekta1657014899,-
Vraník ECO1657014699,-
Kormorán1657014950,-

Sava Perfekta1856014960,-
Hankook K42518560141 130,-
Barum Brilantis218560141 025,-
Vraník1856014799,-
Nokian Line18560141 240,-
Hankook17565141 060,-
Sava Perfekta1756514900,-
Barum Brilantis21756514970,-
Vraník1756514770,-
Barum 18560151 320,-
Sava Intensa HP18560151 230,-
Hankook K42518560151 500,-
Barum Bravuris319555151 360,-
Sava Intensa HP19555151 380,-
Hankook K42519555151 490,-
Barum Bravuris319555151 530,-
Nokian I319555151 770,-
Sava Intensa HP19555151 480,
Vraník PS219555151 270,-
Master Steel Prosport19555151 199,-





Barum Brilantis219565151 160,-
Sava Intensa HP19565151 060,-
Hankook K42519565151 200,-
Dunlop SP19565151 325,-
Continental Premium K519565151 499,-
Michelin Saver+19565151 599,-
Nokian Line19565151 325,-





Barum Bravuris220565151 470,-
Sava Intensa HP20565151 480,-
Kingstar SK1020555161 300,-
Barum Bravuris320555161 470,-
Sava Intensa HP20555161 370,-
Hankook K42520555161 480,-
Continental Premium 520555161 925,-
Master Steel Prosport20555161 299,-
Barum Bravuris2 XL21560162 025,-
Hankook K42521560162 349,-
Sava Intensa HP21560162 150,-
Nokian Line21560162 699,-
Continental Premium 521560163 100,-
Master Steel Prosport21560161 499,-
Barum Bravuris3
21555162 050,-
Sava Intensa HP21555162 100,-
Nokian Line21555162 599,-
Nokian Line21560172 650,-
Falken21560172 500,-
Barum Bravuris321560172 700,-
Master Steel Prosport21560171 699,-





Barum Bravuris322545171 850,-
Sava Intensa HP22545171 850,-
Pirelli P722545172 500,-
Hankook K11722545172 250,-
Master Steel22545171 450,-
Hankook K11522550173 119,-
Barum Bravuris322550172 100,-





Hankook K12022545183 750,-
Nokian Line22545183 700,-
Barum Bravuris322545182 750,-
Master Steel22545181 699,-
Pirelli Nero GT22545183 699,-





Dunlop Sport MaxxRT22540182 950,-
Continental Premium 522540183 499,-
GoodYear Performance22540182 999,-
Hankook K12022540182 399,-
Nokian Line22540182 599,-
Master Steel Supersport22540181 599,-





Pirelli NeroGT25535193 999,-
Hankook K11025535193 999,-
Nokian Line25535194 450,-





Nokian Line SUV25550193 999,-
Matador MP4725550192 699,-
BridgeStone HP Sport25550195 450,-

Pro více informací nebo objednání volejte tel. 774 877 558 nebo email: clientcar@centrum.cz
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky